فیلتراسیون و تصفیه

فیلتراسیون و تصفیه

فروش فیلتراسیون و تصفیه

سیستم فیلتراسیون برای جداسازی ذرات درشت موجود در آب یا جدا نمودن ذرات جامد همانند گل، رنگ، مواد آلی، پلانکتون و همچنین ذرات حاصل از خوردگی بکار برده می شود. در عصر نوین، فناوری های بسیاری برای تصفیه و ضد عفونی نمودن آب تولید شده است از جمله این روش ها می توان به روش اسمزمعکوس، میکروفیلتراسیون و آلترافیلتراسیون اشاره کرد.

در یک دسته بندی کلی و بر مبنای میزان آب مورد نیاز، دستگاه های تصفیه آب به سه دسته خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی تقسیم می شوند. تصفیه آب خانگی، دارای ظرفیت 220 لیتر در شبانه روز، دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی دارای ظرفیت 800 لیتر تا 5000 لیتر در شبانه روز و دستگاه های صنعتی که بیشتر با نام دستگاه آب شیرین کن شناخته شده اند، دارای ظرفیت 5000 لیتر در شبانه روز به بالا می باشند.

هایپر صنعت فامکو، با بیش از بیست سال سابقه، در زمینه طراحی، تولید و فروش دستگاه های تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی امکان ارائه پیشنهاد فنی، مشاوره و فروش را دارا می باشد.

دیـــدگاه‌ها

شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید.

captcha


امتیاز:

مهرآئین ارسال شده در : پنجشنبه 26 بهمن 1402
درود، برای انعقاد و ته نشینی در سیستم فیلتراسیون از پودر فلوکولانت با کد FCV0564 استفاده می کنیم. برند پیشنهادی شما برای استفاده چیست؟ درخواست مشاوره در این خصوص دارم. تشکر.
admin3@web24.ir
ارسال شده در : یکشنبه 29 بهمن 1402
سلام دوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.
دهقانی ارسال شده در : پنجشنبه 05 مرداد 1402
سلام، در مورد کلروفریک سوال داشتم.
مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 07 مرداد 1402
سلام دوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. لطفا در صورت امکان دلیل دادن امتیاز کم به محتوای این صفحه را نیز بفرمایید تا در صورت وجود هر گونه مشکل یا ایراد، اصلاح گردد.
مجید دهقانی پور ارسال شده در : جمعه 19 اسفند 1401
درود و وقت بخیر. من نیاز به مشاوره برای خریداری فیلتر مناسب جهت تصفیه شیرآبه کود مرغ و تزریق اون شیرآبه به سیستم آبیاری تحت فشار مزرعه خودم دارم. لطفا کارشناس مربوطه، بنده رو راهنمایی بفرمایند.
مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 21 اسفند 1401
سلام جناب دهقانی پور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.
حیدری ارسال شده در : چهارشنبه 10 اسفند 1401
با سلام و احترام، در ارتباط با خرید تجهیزات لازم و کنترل و استفاده از آب در باغچه ای که دارای آب برای آبیاری و استخر و منبع می باشد نیاز به مشاوره دارم. اگر امکانش هست ممنون می شوم.
مدیر سایت
ارسال شده در : یکشنبه 14 اسفند 1401
سلام دوست عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.
محمد شمشیری ارسال شده در : چهارشنبه 09 آذر 1401
سلام‌، سپاس از مطالب خوب شما. بنده نیاز به دستگاه آب شیرین کن کشاورزی دارم. لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید.
مدیر سایت
ارسال شده در : شنبه 12 آذر 1401
سلام جناب شمشیری عزیز، ممنون از نظر شما. همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.
رضا عباسی پور ارسال شده در : یکشنبه 10 بهمن 1400
درود بر شما دوست عزیز، من یک دستگاه تصفیه آب رومیزی کووی مدل P-07QL دارم. درخواست تعویض فیلترهای آن را دارم. لطفا مرا راهنمایی بفرمایید. قیمت هر کدام و تعداد مورد نیاز را ذکر بفرمایید. از راهنمایی شما سپاسگزارم. منتظر جواب شما هستم.
مدیر سایت
ارسال شده در : دوشنبه 11 بهمن 1400
سلام جناب عباسی پور عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.